Rozšiřovací samozavlažovací systém HYDROFALLS

právě pracujeme na úpravě stránky

 

Samozavlažovací rozšiřovací systém HYDROFALLS

Další možností, jak si domov zpříjemnit pomocí bylinek, letniček nebo ovoce, je použití našich hydrofalls.  Lze je mít jako jednotlivé truhlíky například v kuchyni, postavit je na sebe nebo jednotlivě do prostoru, či na sebe zavěsit na stěnu. V tomto případě nebudete potřebovat ani zdroj vody ani elektrickou zásuvku, stačí obyčejná konvička na zalévání.

Na výstavě FOR GARDEN v nich máme zasazené bylinky a je to velký úspěch. Věříme, že ať se rozhodnete využít truhlíky k celoročnímu pěstování bylinek, nebo k sezónnímu pěstování ovoce a letniček, budete s naším systémem spokojeni.

Podívejte se na využití a možnosti instalací.

Rozšiřitelné samozavlažovací truhlíky ( výběr je ze dvou barev) můžete objednávat zde.

 

 

 

V každém truhlíku je měrka, která ukazuje hladinu vody v jednotlivých truhlících, když jsou nad sebou. Plný zásobník vydrží pro jedny rostliny až 3 týdny, samozřejmě záleží na typu rostlin, které v truhlíku máte a jak moc žíznivé jsou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na obrázku vidíte 6 truhlíků

zasazených nad sebe do

praktického držáku.

Lze jej postavit kamkoli.

Využít téměř na cokoli.

Nechte se inspirovat...

 

 

 

 

Na rozdíl od setu však rostliny vyndáme z květináče a zasadíme je do připravených boxů, v každém truhlíku jsou 4. Dna boxů je potřeba vysypat drobným "kačírkem", aby kořeny rostlin nebyly přímo ve vodě po celou dobu. Rozměry jednoho truhlíku jsou 57cmx18cmx18cm (DxVxŠ). Vertikální zahrada v truhlíkách HYDROFALLS je hřiště, kde si můžete hrát, vymýšlet a zkoušet co vám nejlépe půjde. Je to jednoduché, praktické, čisté a bude vás to zaručeně bavit!

 

 

 

 

 

 

 

 

Galerie: