Chci automatickou závlahu fotbalového hřiště

Jste na správné cestě k automatické závlaze vašeho fotbalového hřiště. Nechte nám kontakt na vás a několik dalších základních informací v našem poptávkovém formuláři, o zbytek se postaráme. Dokážeme to. Naší vizitkou je už více než stovka (dnes už více než 130) realizovaných závlahových systémů na fotbalových hřištích po celé ČR.

KRÁTKÝ POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ ZDE

Během realizací závlahových systémů na fotbalových hřištích jsme získali mnoho zkušeností, o které se s vámi rádi podělíme. Atˇ už potřebujete jen základní rady a informace (pošleme náš informační text), podklady pro žádosti k dotacím (pošleme zjednodušenou projektovou dokumentaci), nebo přesnou nabídkovou položkovou kalkulaci, jsme připraveni vám vyhovět v co nejkratším možném termínu.

Může se zdát, že řešení pro fotbalové hřiště je jen jedno, my ale máme připraveno několik možností řešení rozmístění postřikovačů. Některá řešení pak i ve více variantách podle nároku na tlak a průtok vody. Dokážeme tak vyhovět nejnáročnějším požadavkům, ale i nejmenším klubům s omezenou možností financování. Trváme vždy na správném plně funkčním řešení, nejvíce ale fandíme těm nejdokonalejším. Dokonalost nehledejte v ceně ani v použité značce, rozhodující je rovnoměrnost závlahy. Podívejte se na popis základních řešení na stránce věnované řešení závlahy fotbalovaho hřiště.  Pokud máte zájem o naší kompletní nabídku řešení nebo přímo o nabídkovou kalkulaci, poptejte nás vyplněním poptávkového formuláře, případně nám přímo zavolejte nebo napište. Pošleme Vám naši kompletní nabídku všech možných řešení s podrobným popisem, která Vás navede k výběru nejvhodnějšího řešení, nebo se přímo domluvíme na osobní návštěvě a prohlídce hřiště s následným zpracováním nabídky.

                                                               KRÁTKÝ POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ ZDE                                                              

                                                               KRÁTKÝ POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ ZDE